ЕСКО Україна
 • ЕСКО Україна – експерт з енергоаудиту

  ЕСКО Україна має ряд переваг, які роблять нашу компанію оптимальним партнером для реалізації першого етапу теплової модернізації будинку або для проведення енергоаудиту як окремого проекту, що має самостійну цінність.
 • Енергоаудит – перший крок до теплової модернізації

  Для зниження витрат енергії слід зрозуміти, які саме втрати енергії необхідно компенсувати, чому вони з'явилися та які заходи енергоефективності мають бути реалізовані для даного конкретного будинку. Саме такі завдання стоять перед енергоаудитом, який є першим і необхідним кроком на шляху до теплової модернізації будинку.
 • Переваги

  ЕСКО Україна роозробила першу в країні методику енергоаудиту, яка відповідає нормам законодавства в Україні та євронормам і пропонує комплексний підхід, який дозволяє провести повний енергоаудит будівлі. ЕСКО Україна надає найточніший розрахунок тепловтрат будівлі, що є необхідною умовою для оптимального використання коштів під час подальшої модернізації будинку.
 • Теплова модернізація

  Комплексна теплова модернізація дозволяє підвищити енергоефективність будинку в середньому на 60% та забезпечити мешканців тими умовами проживання, які відповідають чинним нормам.
 • Отримуємо комфорт і не тільки…

  Внаслідок теплової модернізації будинку мешканці отримують не тільки більш комфортні умови проживання, але й цілу низку додаткових переваг: зниження плати за комунальні послуги до 70%, підвищення вартості квартир на ринку вторинного житла, поліпшення зовнішнього вигляду будинку, продовження терміну експлуатації будівлі.
Головна   //   Партнери

Партнери


Henkel
«Хенкель Баутехнік (Україна)» пропонує готові системи облицювання, теплоізоляції і оздоблення фасадів, гідроізоляції і гідрофобізації. Також в асортименті матеріали для підготовки поверхонь під оздоблення, шпалерні клеї, герметики, монтажна піна, штукатурки, побутові клеї. Асортимент продукції компанії налічує більше 400 найменувань. Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» - виробник будівельних сумішей Ceresit, Thomsit, шпалерних клеїв та фарб Metylan, побутових клеїв і будівельних сумішей Момент.
Knauf
«Кнауф Інсулейшн» - одна з найбільш динамічних і шанованих компаній на світовому ринку теплоізоляції. Пропонуючи споживачам широкий асортимент теплоізоляційних матеріалів, «Кнауф Інсулейшн» прагне задовольнити зростаючі вимоги до енергоефективності, пожежної безпеки та акустичного комфорту як нових, так і існуючих житлових і комерційних будівель, виробничих споруд. Спільно з партнерами в будівельній галузі, представниками наукових кіл та державних органів, «Кнауф Інсулейшн» спрямовує зусилля, щоб досягти скорочення існуючого розриву між розрахунковими коефіцієнтами енергетичної ефективності будівель та їх реальними показниками.
Danfoss
Компанія Danfoss - один з найбільших промислових концернів у Данії. Компанія "Данфосс" є глобальним лідером у розробці, виробництві, продажах і обслуговуванні механічних та електронних компонентів і рішень. Бізнес компанії Danfoss зосереджений на трьох головних напрямках, де компанія "Данфосс" займає лідируючі позиції на ринку: тепловодопостачання, холодильне обладнання, привідна техніка.
Асоціація Енергоаудиторів України
Асоціація енергоаудиторів – експертне об’єднання лідерів енергоаудиту та енергоменеджменту України. Головною задачею діяльності Асоціації енергоаудиторів є розвиток ринку енергоаудиту та енергоменеджменту. Асоціація енергоаудиторів – експертне об’єднання лідерів енергоаудиту та енергоменеджменту України.
Екологічна безпека підприємства
«Екологічна безпека підприємства» — сучасне практичне видання у зручному форматі. Видання «Екологічна безпека підприємства» буде вашим незамінним помічником та настільною книгою, в якій можна знайти відповіді на будь-які запитання, корисні практичні поради і рекомендації!Про компанію Переваги Енергоаудит
© 2011-2013 ЕСКО Україна

 • 02022, м. Київ, вул. Маланюка, 101Б
 • +38 098 006-11-23