ЕСКО Україна
 • ЕСКО Україна – експерт з енергоаудиту

  ЕСКО Україна має ряд переваг, які роблять нашу компанію оптимальним партнером для реалізації першого етапу теплової модернізації будинку або для проведення енергоаудиту як окремого проекту, що має самостійну цінність.
 • Енергоаудит – перший крок до теплової модернізації

  Для зниження витрат енергії слід зрозуміти, які саме втрати енергії необхідно компенсувати, чому вони з'явилися та які заходи енергоефективності мають бути реалізовані для даного конкретного будинку. Саме такі завдання стоять перед енергоаудитом, який є першим і необхідним кроком на шляху до теплової модернізації будинку.
 • Переваги

  ЕСКО Україна роозробила першу в країні методику енергоаудиту, яка відповідає нормам законодавства в Україні та євронормам і пропонує комплексний підхід, який дозволяє провести повний енергоаудит будівлі. ЕСКО Україна надає найточніший розрахунок тепловтрат будівлі, що є необхідною умовою для оптимального використання коштів під час подальшої модернізації будинку.
 • Теплова модернізація

  Комплексна теплова модернізація дозволяє підвищити енергоефективність будинку в середньому на 60% та забезпечити мешканців тими умовами проживання, які відповідають чинним нормам.
 • Отримуємо комфорт і не тільки…

  Внаслідок теплової модернізації будинку мешканці отримують не тільки більш комфортні умови проживання, але й цілу низку додаткових переваг: зниження плати за комунальні послуги до 70%, підвищення вартості квартир на ринку вторинного житла, поліпшення зовнішнього вигляду будинку, продовження терміну експлуатації будівлі.
Головна   //   Переваги для адміністрацій

Переваги для адміністрацій


Теплова модернізація житлового фонду дозволить міській владі реалізувати завдання:

Економічні

 • Заощадити частину міського бюджету, який витрачається на забезпечення житлових будинків та муніципальних об'єктів електрикою, теплом і гарячою водою.
 • Заощадити кошти на плановий ремонт будівель, що пройшли теплову модернізацію.
 • Знизити ступінь залежності міської економіки від цін на енергоносії, які постійно зростають.

Технічні

 • Створити в житлових будинках і муніципальних будівлях умови роботи і життя, які відповідають чинним українським нормативам.
 • Подовжити термін експлуатації будівель на 10-15 років.

Репутаційні

 • Сформувати позитивну репутацію відповідального виконавця законів України, суб'єкта, здатного проводити ефективний енергоменеджмент у рамках своєї зони відповідальності.
 • Сформувати позитивну репутацію влади, яка «дбає про жителів міста».
 • Сформувати позитивну репутацію представника української виконавчої влади, який відповідально підходить до вирішення екологічних проблем, до завдань із зниження викидів СО2.
Теплова модернізація житлового фонду України – завдання №1 у контексті підвищення цін на енергоресурси
У перспективі підвищення цін на нафту, газ та електрику, а також постійного збільшення об'ємів використання цих ресурсів, енергоаудит і безпосередньо пов’язана з ним теплова модернізація житлового фонду України набувають особливої актуальності.
Закони України про необхідність теплової модернізації житлового фонду
Закон України «Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки» встановлює чіткі цілі, до яких необхідно прямувати на всіх рівнях виконавчої влади. Передбачається «добитися зменшення протягом п'яти років обсягів використання енергоресурсів в комунальній енергетиці та житлових будівлях на 20 відсотків».
Етапи теплової модернізації будинку
Теплова модернізація – це тривалий процес, який складається з декількох етапів: енергоаудит, складання проектно-кошторисної документації, монтажні роботи, експлуатація.
Енергоаудит – перший крок до теплової модернізації
Для зниження витрат енергії слід зрозуміти, які саме втрати енергії необхідно компенсувати, чому вони з'явилися та які заходи енергоефективності мають бути реалізовані для даного конкретного будинку. Саме такі завдання стоять перед енергоаудитом, який є першим і необхідним кроком на шляху до теплової модернізації будинку.
Прогнозовані результати теплової модернізації на підставі даних енергоаудиту
Комплексна методика енергоаудиту та детальний звіт, які надає «ЕСКО Україна», дозволяють з високим ступенем імовірності прогнозувати результати теплової модернізації будівлі: забезпечення комфортних умов проживання в зимовий і літній період, відповідно до норм, що діють в Україні, зниження плати за комунальні послуги внаслідок зниження тепловтрат будівлі до 70%, підвищення конкурентоспроможності усього дому на ринку вторинного житла.
Основні результати енергоаудиту
«ЕСКО Україна» оформляє результати енергоаудиту у вигляді детального звіту, який визначає якість використання ресурсів, встановлює місця їх основних втрат, намічає заходи щодо їх усунення, визначає терміни виконання цих заходів та їх економічну ефективність.
Схема фінансування проекту теплової модернізації будівлі
Існує декілька схем залучення інвестицій для теплової модернізації будівлі. Ми розглянемо найбільш оптимальний варіант для ОСББ, який дозволяє мешканцям отримати комфортні умови проживання «вже сьогодні» з перспективою зменшення платежів за житлово-комунальні послуги в майбутньому. У випадку з модернізацією муніципальних будівель схеми фінансування будуть іншими та більшою мірою залежатимуть від активності державних структур, ніж від громадських ініціатив.Про компанію Переваги Енергоаудит
© 2011-2013 ЕСКО Україна

 • 02022, м. Київ, вул. Маланюка, 101Б
 • +38 098 006-11-23