ЕСКО Україна
 • ЕСКО Україна – експерт з енергоаудиту

  ЕСКО Україна має ряд переваг, які роблять нашу компанію оптимальним партнером для реалізації першого етапу теплової модернізації будинку або для проведення енергоаудиту як окремого проекту, що має самостійну цінність.
 • Енергоаудит – перший крок до теплової модернізації

  Для зниження витрат енергії слід зрозуміти, які саме втрати енергії необхідно компенсувати, чому вони з'явилися та які заходи енергоефективності мають бути реалізовані для даного конкретного будинку. Саме такі завдання стоять перед енергоаудитом, який є першим і необхідним кроком на шляху до теплової модернізації будинку.
 • Переваги

  ЕСКО Україна роозробила першу в країні методику енергоаудиту, яка відповідає нормам законодавства в Україні та євронормам і пропонує комплексний підхід, який дозволяє провести повний енергоаудит будівлі. ЕСКО Україна надає найточніший розрахунок тепловтрат будівлі, що є необхідною умовою для оптимального використання коштів під час подальшої модернізації будинку.
 • Теплова модернізація

  Комплексна теплова модернізація дозволяє підвищити енергоефективність будинку в середньому на 60% та забезпечити мешканців тими умовами проживання, які відповідають чинним нормам.
 • Отримуємо комфорт і не тільки…

  Внаслідок теплової модернізації будинку мешканці отримують не тільки більш комфортні умови проживання, але й цілу низку додаткових переваг: зниження плати за комунальні послуги до 70%, підвищення вартості квартир на ринку вторинного житла, поліпшення зовнішнього вигляду будинку, продовження терміну експлуатації будівлі.
Головна   //   Переваги для адміністрацій   //   Теплова модернізація житлового фонду України – завдання №1 у контексті підвищення цін на енергоресурси

Теплова модернізація житлового фонду України – завдання №1 у контексті підвищення цін на енергоресурси


У перспективі підвищення цін на нафту, газ та електрику, а також постійного збільшення об'ємів використання цих ресурсів, енергоаудит і безпосередньо пов’язана з ним теплова модернізація житлового фонду України набувають особливої актуальності.

У перспективі підвищення цін на нафту, газ та електрику, а також постійного збільшення об'ємів використання цих ресурсів, енергоаудит і безпосередньо пов’язана з ним теплова модернізація житлового фонду України набувають особливої актуальності.

Загальна площа житлового фонду України складає більше 1 млрд кв. м., що робить його найбільшим споживачем енергоресурсів в країні. При цьому енергоефективність даного споживача, м’яко кажучи, далека від ідеальної.

85% житлового фонду України – це багатоквартирні споруди, які були зведені за проектами перших масових серій великопанельних, цегляних і блокових будинків. Зрозуміло, вони не відповідають сучасним нормам енергоспоживання. «Хрущьовки» та «брежнєвки», як їх зазвичай називають, даремно втрачають 40-50% теплової енергії.

З більшістю об’єктів, які перебувають у віданні муніципалітетів, ситуація не краща. Левова частка будівель суспільного користування, шкіл, дитячих садків і т.д. була зведена відповідно до застарілих будівельних норм і залишається яскравим прикладом неефективного використання енергоресурсів.

Величезна частина енергії, яка виділяється для житлового фонду та для муніципальних об'єктів, витрачається на опалювання вулиць. Тому першочерговим завданням для міської влади у сфері економії ресурсів є енергоаудит, який дозволяє виявити всі проблемні вузли, через які відбуваються енергетичні витоки, а потім і комплексна теплова модернізація будівель.

Світова практика свідчить: вихід з енергетичної кризи неможливий без вирішення проблеми теплової модернізації житлового фонду. У 2003 році Європарламент і Рада Європи прийняли «Директиву про енергетичну ефективність будівель» (Direktive 2002/91/EC).
Теплова модернізація житлових будинків в Східній Німеччині забезпечила економію ресурсів від 45% до 77%.Про компанію Переваги Енергоаудит
© 2011-2013 ЕСКО Україна

 • 02022, м. Київ, вул. Маланюка, 101Б
 • +38 098 006-11-23
 • +38 067 870-48-68