ЕСКО Україна
 • ЕСКО Україна – експерт з енергоаудиту

  ЕСКО Україна має ряд переваг, які роблять нашу компанію оптимальним партнером для реалізації першого етапу теплової модернізації будинку або для проведення енергоаудиту як окремого проекту, що має самостійну цінність.
 • Енергоаудит – перший крок до теплової модернізації

  Для зниження витрат енергії слід зрозуміти, які саме втрати енергії необхідно компенсувати, чому вони з'явилися та які заходи енергоефективності мають бути реалізовані для даного конкретного будинку. Саме такі завдання стоять перед енергоаудитом, який є першим і необхідним кроком на шляху до теплової модернізації будинку.
 • Переваги

  ЕСКО Україна роозробила першу в країні методику енергоаудиту, яка відповідає нормам законодавства в Україні та євронормам і пропонує комплексний підхід, який дозволяє провести повний енергоаудит будівлі. ЕСКО Україна надає найточніший розрахунок тепловтрат будівлі, що є необхідною умовою для оптимального використання коштів під час подальшої модернізації будинку.
 • Теплова модернізація

  Комплексна теплова модернізація дозволяє підвищити енергоефективність будинку в середньому на 60% та забезпечити мешканців тими умовами проживання, які відповідають чинним нормам.
 • Отримуємо комфорт і не тільки…

  Внаслідок теплової модернізації будинку мешканці отримують не тільки більш комфортні умови проживання, але й цілу низку додаткових переваг: зниження плати за комунальні послуги до 70%, підвищення вартості квартир на ринку вторинного житла, поліпшення зовнішнього вигляду будинку, продовження терміну експлуатації будівлі.
Головна   //   Переваги для адміністрацій   //   Прогнозовані результати теплової модернізації на підставі даних енергоаудиту

Прогнозовані результати теплової модернізації на підставі даних енергоаудиту


Комплексна методика енергоаудиту та детальний звіт, які надає «ЕСКО Україна», дозволяють з високим ступенем імовірності прогнозувати результати теплової модернізації будівлі: забезпечення комфортних умов проживання в зимовий і літній період, відповідно до норм, що діють в Україні, зниження плати за комунальні послуги внаслідок зниження тепловтрат будівлі до 70%, підвищення конкурентоспроможності усього дому на ринку вторинного житла.

Комплексна методика енергоаудиту та детальний звіт, які надає «ЕСКО Україна», дозволяють з високим ступенем імовірності прогнозувати результати теплової модернізації будівлі.

 • Забезпечення комфортних умов проживання в зимовий і літній період, відповідно до норм, що діють в Україні: температура: взимку +21ºС... +24ºС; влітку +21ºС... +24ºС (без додаткового обігріву та кондиціонування), вологість: 55 - 65%.
 • Зниження плати за комунальні послуги внаслідок зниження тепловтрат будівлі до 70%.
 • Підвищення конкурентоспроможності усього дому на ринку вторинного житла.
 • Забезпечення архітектурно-естетичної виразності будівель – теплова модернізація передбачає використання в системах теплоізоляції, декоративних покриттів новітніх розробокПро компанію Переваги Енергоаудит
© 2011-2013 ЕСКО Україна

 • 02022, м. Київ, вул. Маланюка, 101Б
 • +38 098 006-11-23
 • +38 067 870-48-68