ЕСКО Україна
 • ЕСКО Україна – експерт з енергоаудиту

  ЕСКО Україна має ряд переваг, які роблять нашу компанію оптимальним партнером для реалізації першого етапу теплової модернізації будинку або для проведення енергоаудиту як окремого проекту, що має самостійну цінність.
 • Енергоаудит – перший крок до теплової модернізації

  Для зниження витрат енергії слід зрозуміти, які саме втрати енергії необхідно компенсувати, чому вони з'явилися та які заходи енергоефективності мають бути реалізовані для даного конкретного будинку. Саме такі завдання стоять перед енергоаудитом, який є першим і необхідним кроком на шляху до теплової модернізації будинку.
 • Переваги

  ЕСКО Україна роозробила першу в країні методику енергоаудиту, яка відповідає нормам законодавства в Україні та євронормам і пропонує комплексний підхід, який дозволяє провести повний енергоаудит будівлі. ЕСКО Україна надає найточніший розрахунок тепловтрат будівлі, що є необхідною умовою для оптимального використання коштів під час подальшої модернізації будинку.
 • Теплова модернізація

  Комплексна теплова модернізація дозволяє підвищити енергоефективність будинку в середньому на 60% та забезпечити мешканців тими умовами проживання, які відповідають чинним нормам.
 • Отримуємо комфорт і не тільки…

  Внаслідок теплової модернізації будинку мешканці отримують не тільки більш комфортні умови проживання, але й цілу низку додаткових переваг: зниження плати за комунальні послуги до 70%, підвищення вартості квартир на ринку вторинного житла, поліпшення зовнішнього вигляду будинку, продовження терміну експлуатації будівлі.
Головна   //   Переваги для ОСББ

Переваги для ОСББ


ЕСКО Україна – експерт з енергоаудиту

«ЕСКО Україна» має ряд переваг, які роблять нашу компанію оптимальним партнером для реалізації першого етапу теплової модернізації будинку або для проведення енергоаудиту як окремого проекту, що має самостійну цінність.


Переваги ЕСКО Україна

Відповідність нормам законодавства Комплексний підхід Найточніший розрахунок
Відповідність нормам законодавства Комплексний підхід Найточніший розрахунок
ЕСКО Україна роозробила першу в країні методику енергоаудиту, яка відповідає нормам законодавства в Україні та євронормам. ЕСКО Україна пропонує комплексний підхід, який дозволяє провести повний енергоаудит будівлі. ЕСКО Україна надає найточніший розрахунок тепловтрат будівлі, що є необхідною умовою для оптимального використання коштів під час подальшої модернізації будинку.

Якісний енергоаудит є першим кроком в процесі модернізації об’єкту, а також необхідною підставою для отримання відповідного кредиту.

Енергоаудит

Етапи теплової модернізації будинку
Теплова модернізація – це тривалий процес, який складається з декількох етапів: енергоаудит, складання проектно-кошторисної документації, монтажні роботи, експлуатація.
Отримуємо комфорт і не тільки...
Внаслідок теплової модернізації будинку мешканці отримують не тільки більш комфортні умови проживання, але й цілу низку додаткових переваг: зниження плати за комунальні послуги до 70%, підвищення вартості квартир на ринку вторинного житла, поліпшення зовнішнього вигляду будинку, продовження терміну експлуатації будівлі.
Енергоаудит – перший крок до комфортних умов життя
Енергоаудит – це процедура, яка відповідає на декілька важливих питань: де і з якої причини в будинку відбуваються втрати тепла та електрики, що конкретно необхідно зробити, щоб підвищити енергоефективність будинку, наскільки покращаться умови проживання в будинку після проведення комплексу рекомендованих дій з теплової модернізації, скільки все це коштуватиме.
Схема проведення енергоаудиту
ОСББ подає заявку на проведення енергоаудиту. Обстеження внутрішніх інженерних систем. Обстеження стану огороджувальних конструкцій. Складання звіту з конкретними рекомендаціями щодо теплової модернізації будинку, її вартості та прогнозованих результатів.
Ціна рішення
Ми розглянемо схему фінансування за якою весь менеджмент із проведення тепломодернізації, а також робота із залучення інвестицій припадає на керуючу компанію, а учасники ОСББ повертають кредит у межах звичної плати за комунальні послуги.
Оптимальна схема фінансування
Керуюча компанія виконує подвійну функцію: здійснює теплову модернізацію і стає виконавцем послуг з централізованого опалювання і водопостачання будинку.
Відповіді на питання
Відповіді на важливі запитання про організацію та способи фінансування робіт по тепломодернізації будинку.Про компанію Переваги Енергоаудит
© 2011-2013 ЕСКО Україна

 • 02022, м. Київ, вул. Маланюка, 101Б
 • +38 098 006-11-23