ЕСКО Україна
 • ЕСКО Україна – експерт з енергоаудиту

  ЕСКО Україна має ряд переваг, які роблять нашу компанію оптимальним партнером для реалізації першого етапу теплової модернізації будинку або для проведення енергоаудиту як окремого проекту, що має самостійну цінність.
 • Енергоаудит – перший крок до теплової модернізації

  Для зниження витрат енергії слід зрозуміти, які саме втрати енергії необхідно компенсувати, чому вони з'явилися та які заходи енергоефективності мають бути реалізовані для даного конкретного будинку. Саме такі завдання стоять перед енергоаудитом, який є першим і необхідним кроком на шляху до теплової модернізації будинку.
 • Переваги

  ЕСКО Україна роозробила першу в країні методику енергоаудиту, яка відповідає нормам законодавства в Україні та євронормам і пропонує комплексний підхід, який дозволяє провести повний енергоаудит будівлі. ЕСКО Україна надає найточніший розрахунок тепловтрат будівлі, що є необхідною умовою для оптимального використання коштів під час подальшої модернізації будинку.
 • Теплова модернізація

  Комплексна теплова модернізація дозволяє підвищити енергоефективність будинку в середньому на 60% та забезпечити мешканців тими умовами проживання, які відповідають чинним нормам.
 • Отримуємо комфорт і не тільки…

  Внаслідок теплової модернізації будинку мешканці отримують не тільки більш комфортні умови проживання, але й цілу низку додаткових переваг: зниження плати за комунальні послуги до 70%, підвищення вартості квартир на ринку вторинного житла, поліпшення зовнішнього вигляду будинку, продовження терміну експлуатації будівлі.
Головна   //   Переваги для ОСББ   //   Етапи теплової модернізації будинку

Етапи теплової модернізації будинку


Теплова модернізація – це тривалий процес, який складається з декількох етапів: енергоаудит, складання проектно-кошторисної документації, монтажні роботи, експлуатація.

Теплова модернізація – це тривалий процес, який складається з декількох етапів.

Енергоаудит Складання проектно-кошторисної документації Монтажні роботи Експлуатація
Діагностує «захворювання» будинку – встановлює причину всіх енергетичних втрат та пропонує оптимальний комплекс заходів, які дозволять зробити енергоспоживання економнішими, а умови проживання комфортнішими. Передбачає складання детального плану заходів (включаючи оцінку їх вартості) щодо теплової модернізації конкретної будівлі. Створюється на підставі даних енергоаудиту. Здійснюється фахівцями різного профілю відповідно до проектно-кошторисної документації. Передбачає утеплення оболонки будівлі та модернізацію внутрішніх інженерних систем. Мешканці користуються всіма перевагами комфортного життя в будинку, який пройшов теплову модернізацію, та здійснюють поступову виплату кредиту невеликими порціями.

Енергоаудит Складання проектно-кошторисної документації Монтажні роботи Експлуатація
     
Обстеження
Технічна підтримка
Підготовка ТЕО
  Навчання ПО
Розробка ТП
Технічна підтримка
  Навчання БК
Технічний супровід
Технічний нагляд
  Технічний супровід
Про компанію Переваги Енергоаудит
© 2011-2013 ЕСКО Україна/b>

 • 02022, м. Київ, вул. Маланюка, 101Б
 • +38 098 006-11-23
 • +38 067 870-48-68