ЕСКО Україна
 • ЕСКО Україна – експерт з енергоаудиту

  ЕСКО Україна має ряд переваг, які роблять нашу компанію оптимальним партнером для реалізації першого етапу теплової модернізації будинку або для проведення енергоаудиту як окремого проекту, що має самостійну цінність.
 • Енергоаудит – перший крок до теплової модернізації

  Для зниження витрат енергії слід зрозуміти, які саме втрати енергії необхідно компенсувати, чому вони з'явилися та які заходи енергоефективності мають бути реалізовані для даного конкретного будинку. Саме такі завдання стоять перед енергоаудитом, який є першим і необхідним кроком на шляху до теплової модернізації будинку.
 • Переваги

  ЕСКО Україна роозробила першу в країні методику енергоаудиту, яка відповідає нормам законодавства в Україні та євронормам і пропонує комплексний підхід, який дозволяє провести повний енергоаудит будівлі. ЕСКО Україна надає найточніший розрахунок тепловтрат будівлі, що є необхідною умовою для оптимального використання коштів під час подальшої модернізації будинку.
 • Теплова модернізація

  Комплексна теплова модернізація дозволяє підвищити енергоефективність будинку в середньому на 60% та забезпечити мешканців тими умовами проживання, які відповідають чинним нормам.
 • Отримуємо комфорт і не тільки…

  Внаслідок теплової модернізації будинку мешканці отримують не тільки більш комфортні умови проживання, але й цілу низку додаткових переваг: зниження плати за комунальні послуги до 70%, підвищення вартості квартир на ринку вторинного житла, поліпшення зовнішнього вигляду будинку, продовження терміну експлуатації будівлі.
Головна   //   Переваги для ОСББ   //   Енергоаудит – перший крок до комфортних умов життя

Енергоаудит – перший крок до комфортних умов життя


Енергоаудит – це процедура, яка відповідає на декілька важливих питань: де і з якої причини в будинку відбуваються втрати тепла та електрики, що конкретно необхідно зробити, щоб підвищити енергоефективність будинку, наскільки покращаться умови проживання в будинку після проведення комплексу рекомендованих дій з теплової модернізації, скільки все це коштуватиме.

Перш ніж лікувати хворого, необхідно точно зрозуміти, де і що саме у нього болить. Скільки тепла втрачається через старі вікна? Де протікають труби? Наскільки «прозорі» для морозу стіни? Де горять зайві лампочки? Отже, перш ніж проводити теплову модернізацію будинку, необхідно провести його енергоаудит.

Енергоаудит – це процедура, яка відповідає на декілька важливих питань:

 1. Де і з якої причини в будинку відбуваються втрати тепла та електрики?
 2. Що конкретно необхідно зробити, щоб підвищити енергоефективність будинку?
 3. Наскільки покращаться умови проживання в будинку після проведення комплексу рекомендованих дій з теплової модернізації?
 4. Скільки все це коштуватиме?

Результатом енергоаудиту є пакет документів з конкретними і детально аргументованими рекомендаціями щодо теплової модернізації будинку. Без цих документів фахівці з утеплення стін, переобладнання вентиляційної системи, електросистеми і т. д. не зможуть розпочати роботу.
Про компанію Переваги Енергоаудит
© 2011-2013 ЕСКО Україна

 • 02022, м. Київ, вул. Маланюка, 101Б
 • +38 098 006-11-23
 • +38 067 870-48-68