ЕСКО Україна
 • ЕСКО Україна – експерт з енергоаудиту

  ЕСКО Україна має ряд переваг, які роблять нашу компанію оптимальним партнером для реалізації першого етапу теплової модернізації будинку або для проведення енергоаудиту як окремого проекту, що має самостійну цінність.
 • Енергоаудит – перший крок до теплової модернізації

  Для зниження витрат енергії слід зрозуміти, які саме втрати енергії необхідно компенсувати, чому вони з'явилися та які заходи енергоефективності мають бути реалізовані для даного конкретного будинку. Саме такі завдання стоять перед енергоаудитом, який є першим і необхідним кроком на шляху до теплової модернізації будинку.
 • Переваги

  ЕСКО Україна роозробила першу в країні методику енергоаудиту, яка відповідає нормам законодавства в Україні та євронормам і пропонує комплексний підхід, який дозволяє провести повний енергоаудит будівлі. ЕСКО Україна надає найточніший розрахунок тепловтрат будівлі, що є необхідною умовою для оптимального використання коштів під час подальшої модернізації будинку.
 • Теплова модернізація

  Комплексна теплова модернізація дозволяє підвищити енергоефективність будинку в середньому на 60% та забезпечити мешканців тими умовами проживання, які відповідають чинним нормам.
 • Отримуємо комфорт і не тільки…

  Внаслідок теплової модернізації будинку мешканці отримують не тільки більш комфортні умови проживання, але й цілу низку додаткових переваг: зниження плати за комунальні послуги до 70%, підвищення вартості квартир на ринку вторинного житла, поліпшення зовнішнього вигляду будинку, продовження терміну експлуатації будівлі.
Головна   //   Переваги для ОСББ   //   Схема проведення енергоаудиту

Схема проведення енергоаудиту


ОСББ подає заявку на проведення енергоаудиту. Обстеження внутрішніх інженерних систем. Обстеження стану огороджувальних конструкцій. Складання звіту з конкретними рекомендаціями щодо теплової модернізації будинку, її вартості та прогнозованих результатів.
  ОСББ подає заявку на проведення енергоаудиту  
  Два спеціалісти виїжджають на місце для проведення обстеження  
Обстеження внутрішніх інженерних систем: опалення, водопостачання, вентиляція, освітлення Обстеження стану огороджувальних конструкцій: стіни, горище, вікна, двері, балкони, підвал… Загальна характеристика зовнішніх інженерних систем та джерел енергопостачання
  Складання звіту з конкретними рекомендаціями щодо теплової модернізації будинку, її вартості та прогнозованих результатів  Про компанію Переваги Енергоаудит
© 2011-2013 ЕСКО Україна

 • 02022, м. Київ, вул. Маланюка, 101Б
 • +38 098 006-11-23
 • +38 067 870-48-68