ЕСКО Україна
 • ЕСКО Україна – експерт з енергоаудиту

  ЕСКО Україна має ряд переваг, які роблять нашу компанію оптимальним партнером для реалізації першого етапу теплової модернізації будинку або для проведення енергоаудиту як окремого проекту, що має самостійну цінність.
 • Енергоаудит – перший крок до теплової модернізації

  Для зниження витрат енергії слід зрозуміти, які саме втрати енергії необхідно компенсувати, чому вони з'явилися та які заходи енергоефективності мають бути реалізовані для даного конкретного будинку. Саме такі завдання стоять перед енергоаудитом, який є першим і необхідним кроком на шляху до теплової модернізації будинку.
 • Переваги

  ЕСКО Україна роозробила першу в країні методику енергоаудиту, яка відповідає нормам законодавства в Україні та євронормам і пропонує комплексний підхід, який дозволяє провести повний енергоаудит будівлі. ЕСКО Україна надає найточніший розрахунок тепловтрат будівлі, що є необхідною умовою для оптимального використання коштів під час подальшої модернізації будинку.
 • Теплова модернізація

  Комплексна теплова модернізація дозволяє підвищити енергоефективність будинку в середньому на 60% та забезпечити мешканців тими умовами проживання, які відповідають чинним нормам.
 • Отримуємо комфорт і не тільки…

  Внаслідок теплової модернізації будинку мешканці отримують не тільки більш комфортні умови проживання, але й цілу низку додаткових переваг: зниження плати за комунальні послуги до 70%, підвищення вартості квартир на ринку вторинного житла, поліпшення зовнішнього вигляду будинку, продовження терміну експлуатації будівлі.
Головна   //   Переваги для ОСББ   //   Відповіді на питання

Відповіді на питання


Відповіді на важливі запитання про організацію та способи фінансування робіт по тепломодернізації будинку.

Чому мешканці будинку не відчувають фінансового тягаря?

Теоретично після теплової модернізації будинку учасники ОСББ/ мешканці повинні були б платити за комунальні послуги менше. Але протягом 5-10 років вони платять ту ж саму суму. Різниця йде на погашення кредиту і на оплату послуг керуючої компанії. Потім комунальні платежі істотно зменшуються (за водопостачання та опалення – до 70%).

Яким чином ОСББ може «вийти» на керуючу компанію?

За допомогою можна звертатися до представників компанії «ЕСКО Україна»

Який інтерес має керуюча компанія?

Керуюча компанія розглядає теплову модернізацію будинку як вигідний інвестиційний проект з великою вірогідністю повернення грошей та додаткового заробітку.

      Міська
адміністрація
     
Кредитор Керуюча компанія ОСББ / мешканці будинку
      Виробники теплової енергії      

Послуги з енергоаудиту «ЕСКО Україна» сплачуються керуючою компанією. Або, якщо енергоаудит проводиться як окрема процедура, необхідна для прийняття більш зваженого рішення щодо теплової модернізації будинку, – оплата здійснюється ОСББ.
Про компанію Переваги Енергоаудит
© 2011-2013 ЕСКО Україна

 • 02022, м. Київ, вул. Маланюка, 101Б
 • +38 098 006-11-23
 • +38 067 870-48-68